Menu

Kestev looming tagab innovatsiooni.

JCDecaux’ edu on alati põhinenud unikaalsel uuendusmeelsusel ning ambitsioonikal uurimis- ja arendustegevusel. Ja see strateegia toimib – sellest annavad tunnistust kõik meie tooted. Cyclocity iseteenindusjalgrattad on tänaseks must-have kõikjal maailmas. Interaktiivsed ekraanid ja Wi-Fi terminalid levivad linnadesse ja transpordisüsteemidesse. Innovatsioon aitab meil inimeste pidevalt muutuvaid vajadusi ennetada, panustada homsesse linnakujundusse ja muuta transpordisüsteemi reisijate jaoks üha meeldivamaks. 

Kohandume tuleviku nimel.

JCDecaux on esindatud enam kui 75 riigis, olles oma lahenduste kaudu inimestega pidevas vahetus kontaktis. See lähedus inspireerib meid ja suunab üha uute tehnoloogiliste – kasutajakäitumisest või kliendivajadustest lähtuvate – muutustega kohanema. JCDecaux arendusosakond käib ajaga pidevalt kaasas, kaasates uuendusi planeerides protsessi juba eos uusi partnereid idufirmade ja uurimiskeskuste näol. See mudel aitab edendada koostööd ka olemasolevate välimeedia pindade uuendamisel, et jõuaksime sammu pidada digiplatvormide kasvava keerukusega.

Kestev dialoog disaineritega.

Alates 1982. aastast on JCDecaux teinud koostööd disainivaldkonna nimekaimate tegijatega, kelle jaoks on iga projekt unikaalne. Tehnilised nõudmised on alati väga spetsiifilised, eeldades disaineritelt tihedat koostööd meie meeskondadega.