Menu
   

Ülalpidamine. Prioriteet nr 1. 

Ilusa linnapildi ja laitmatu tänavamööbli funktsionaalsuse nimel panustame igapäevaselt ressursse ja töötunde meie reklaamikandjate hooldusesse ning korrashoidu olenemata nende asukohtadest või valitsevatest ilmaoludest. Ennetavad hooldustööd, regulaarsed kontrollid, töötajate väljaõpe ning ranged protseduurireeglid tagavad ületamatu kvaliteedi rohkem kui 75 riigis, kus JCDecaux tegutseb.
 
 
 

Ekspertiis. Disainist korrashoiuni. 

Meie enda seatud kvaliteedinõuetele vastamiseks teostame hooldustöid ja reklaamikandjate korrashoidu ise. Mõne minutiga bussipeatuse pesemine minimaalse veekuluga või klaaspinna vahetus bussiootepaviljonis nõuab oskusi ning teadmisi. Meie tehnilised meeskonnad on meie ettevõtte lahutamatu osa ja regulaarsed koolitused tagavad hoolduse kvaliteedi laitmatud standardid. Hooldusmeeskondade tagasiside võimaldab meie disaineritel ja disainiosakonnal luua tänavamööblit, mida on üha kergem hooldada ja ülalpidada. 
 

Hooldus. Efektiivsus igas olukorras. 

Linnade ja transpordisõlmede sisemised mehhanismid ja toimimispõhimõtted on JCDecaux'le vägagi tuttavad. Tänaval, lennujaamades, metroojaamades või kaubanduskeskustes töötame me diskreetselt, sageli öötundidel või väljaspool tipptunde, hoolikalt järgides turvameetmeid ja protseduure. Meie eesmärgiks on pakkuda hooldust ja korrashoidu , häirimata linnaelanike igapäevast elu või meie partnerite tegevust. Tõhusus, täpsus ja kiirus on märksõnad igas elemendis, mida me teeme.
 
  

Võta ühendust meie hooldustiimiga

Rain Päll Maintenance Supervisor