Menu

kogemus

Meil on suur rahvusvaheline kogemus. Olles Eesti turul alates 1994. aastast, saame end siingi välireklaaminduse trendiloojaks nimetada. Oleme tegutsenud aastaid maailma suurimates linnades ja kogunud seeläbi väärtuslikke teadmisi. Seda oskusteavet kasutame klientide äriliste eesmärkide saavutamiseks ka Eesti turul. 
 

Katvus Eestis

JCDecaux Eesti võrgustikus elab rohkem kui 50% Eesti elanikkonnast. Põhifookus on suunatud pealinn Tallinnale ning teistele regionaalsetele keskustele. Meie reklaamkandjate hulka kuuluvad bussiootepaviljonid ning valgusvitriinid, maanteede ning tiheda liiklusega tänavate äärsed reklaamtahvlid ning Tallinna kesklinnas leiduvad digiekraanid. 
  • Linnades elab 69% Eesti elanikest

  • JCDecaux võrk katab 54% Eesti elanikest

  • 74% kõrgema sissetulekuga inimeste sihtrühmast kaetud

  • 2300+ reklaamkülge üle Eesti

 

Meediapinnad suurepärastes asukohtades

Meie välimeedia pinnad on esmaklassilised. Aastate jooksul oleme teinud koostööd mitmete nimekate disaineritega ning muutnud oma välimeedia pindu üha kasutajasõbralikumaks ja linnaruumi sobivamaks. Meie meediapindade asukohad on parimatest parimad. Olgu need siis bussiootepaviljonid, suured valgustahvlid või valgusvitriinid, mis on loodud autojuhtide tähelepanu püüdma. Kõik meie reklaampinnad on maanteede ja suurte peatänavate lähistel ning hästi nähtaval nii sõidukijuhtidele kui ka jalakäijatele.

 
 

Laitmatu korrashoid

Hooldame oma meediapindu äärmise tähelepanelikkusega. Regulaarne kontroll, kvalifitseeritud tööjõud ja kõrged standardid tagavad selle, et meie meediapinnad on korras, puhtad ja linnade vilkas tänavapildis pilkupüüdvad.