Menu
  • En-Et

KATVUS. Suure ulatusega tööriist.

Sinu käsutuses on lai võrgustik, mis paikneb suurimate ostukeskuste, elamurajoonide, äripiirkondade, ülikoolide ja paljude teiste võtmepunktide läheduses. Nii on linnaelanikeni jõudmine enneolematult lihtne ja sul on võimalus reklaami mõju vastavalt kaubamärgi sihtrühmale suunata ja suurendada. Meie formaadiga paiskad oma sõnumi massidesse ja teed selle kuuldavaks. Jõuad spetsiifiliste tarbijarühmadeni, aga oled nähtav ka auto või ühistranspordiga liiklejatele ning kõigile teistele.

SAGEDUS. Jää silma.

Ükskõik, kas teed ainult välireklaami või kasutad ka teisi reklaamkanaleid, suurendad bussiootepaviljonide ja valgusvitriinide kaudu kindlasti oma kampaania sagedust. Seeläbi jõuad hõlpsamini oma kliendini. Anname sulle toote olemusest ja sõnumist lähtuvat nõu, et jääksid soovitud sihtgrupile korduvalt silma.

LOOMINGULISUS. Eristu teistest.

Ühistransporti oodates veedavad inimesed bussiootepaviljonis vähemalt mõne minuti. Nad on väga varmad huvitavaid sõnumeid omaks võtma. Välireklaam ei sea sulle ühe kindla tehnoloogiaga piiranguid. Võid käiku lasta terve arsenali erinevaid loovlahendusi. Innovate lahendusega paistab sinu kaubamärk linnatänavatel ainulaadselt silma.