Menu

5 uut suhtlusviisi. 17 asukohta. 

Tee oma sõnum ja kaubamärk tänaval maksimaalselt nähtavaks. Püüa tarbijate tähelepanu meie nutikate DigiTallinn ekraanidega. Nutikad JCDecaux Dynamic lahendused on kasutusel enam kui 15 riigis üle maailma. 17 DigiTallinn ekraani on paigutatud Tallinna kesklinna kõige tihedama liiklusega teede ja liiklussõlmede äärde, paeludes linnas ringiliikuvate inimeste tähelepanu.  

MUUDA KUJUNDUST VÕI SÕNUmi SISU. Reaalajas.  

Võimalus häälestada oma sõnum päeva ja ilmaga vastavaks, on sihtgrupiga suhtlemisel võimas tööriist. Kui sajab, näita neile vihmamantlit. Varahommikul tekita neis isu sarvesaia ja kohvi järele. Las nad näevad täpselt seda, mida nad just sel hetkel ja antud tingimustes vajavad. Muuda jooksvalt oma reklaami ja muutus ilmub ekraanile juba 20 minuti pärast.
 

Ühenda sotsiaalmeedia . Dünaamiline andmevoog.  

Kombineeri sotsiaalmeedia kampaania välimeediaga. Pane sotsiaalmeedia elemendid, näiteks hashtag, enda kasuks tööle. Vahenda linnatänavail tarbijate reaktsioone ja pilte otse reaalajas. Dünaamiline andmevoog annab sulle võimaluse vahetult ekraanidel kuvada kõiksugu tootega seotud andmeid, olgu selleks hind, jalgpallimängu hetkeseis, järelejäänud piletite arv või midagi muud põnevat.