Menu
  • En-Et

SUURSUGUNE BRÄNDING

Sinu bränd saab väärilise nähtavuse osaks suurtel 6 x 3 m reklaamtahvlitel. Suur formaat pakub võimalust kasvatada tuntust ja meeldivust läbi mõjusate piltide ja kohaloleku tänavatel ning magistraalidel.

ESINDUSLIK. Ole nähtav.

Esinduslik reklaam ning pikaajaline nähtavus tänavatel tagavad sinu kaubamärgi ja toote jõudmise tarbijani läbi võimsalt kommunikeeritud sõnumi. Ole nähtav Eesti kõige tihedama liiklusega maanteedel ja liiklussõlmedes.

JÄTKUSUUTLIK REKLAAM

Pika testimisprotsessi tulemusena alustas JCDecaux 2021. aasta suvel Eestis suurtel reklaamtahvlitel seni kasutusel olnud PVC materjali asemel PE ja PP materjalide pakkumist ja kasutamist. Kasutusele võetavad PE ja PP materjalid on 100% ümbertöödeldavad. Lisaks ka 70% kergema kaaluga, mis omakorda hõlbustab paigaldamist ja ning tagab ohutumad tööoperatsioonid. Loe lähemalt SIIT.

JÕULISUS. Eristu teistest.

Suured formaadid lisavad jõulisust ja tähtsust, kinnistavad ja tõstavad brändide tuntust. Lisaks tekitab austust ning huvi reklaamija või tema toote vastu. Kui need omadused on tähtsad ka sinu brändile, siis võta meiega ühendust.