Menu
  • En-Et

JCDECAUX. Välimeedia turuliider Eestis

JCDecaux disainib, paigaldab, hooldab ning pakub mitmeid tasuta või siis madala kuluga teenuseid linnadele ning omavalitsustele, elanikele ning linnakülalistele. Olgu nendeks Eesti linnades leiduvad bussiootepaviljonid või avalikud tualetid, ülemaailmselt veel linnajalgrataste olemasolu, suunaviidad linnades jne.

Lisaks panustab JCDecaux poolt koostöös disaineritega kujundatud tänavamööbel esteetilisemasse tänavapilti ning reklaamikandjate valgustus tõstab turvalistust linnades. Kõiki neid teenuseid rahastab JCDecaux läbi reklaamimüügi, mida näeb tarbija linnade keskustes, suurte magistraalide ning tiheda liiklusega tänavate ääres.

5 linnaJCDecaux võrgus
JCDecaux võrk katab 54%Eesti elanikest
2300+reklaamkülge üle Eesti
1000+kampaaniat aastas

MEIE TÖÖTAJAD. Kohalikud.

JCDecaux on esindatud enam kui 80 riigis. Allüksused on iseseisvad ning sügavalt kohalikku kultuuri juurdunud. Turu parimaks teenindamiseks võtame tööle kohalikke talente. Kuna inimressurss on üks meie suurimatest tugevustest, rõhume laialdasele teadmistepagasile. Iga päev panustavad 10 000+ töötajat 100 erinevast valdkonnast üle kogu ilma meie ettevõtte kasvu.

JCDECAUX GRUPP. Võimas ja paindlik.

JCDecaux’ eripäraks ja eeliseks on kohalolu linnades, transpordisüsteemides ja peamistel liiklussoontel. Inimeste üha suurem mobiilsus ja linnastumine on muutnud meie lahendused iga aastaga aina paremini toimivaks. Üleilmsel tasandil oleme juba täna üks mõjukamatest meediavõrgustikest, kohalikul tasandil aga üks paindlikumatest. 

Rohkem kui 80riiki
Kohalolek 3670linnas
964,760reklaampinda
2,744 miljardit eurottulu 2021. aastal
10,000+töötajat

JCDECAUX KOHALOLEK.

JCDecaux reklaampinnad paiknevad ülemaailmselt rohkem kui 80 riigi 3670 linnas, aidates viia sõnumid igapäevaselt miljardite inimesteni.

FINANTSTULEMUSED

2020. A. TULUD REGIOONI JÄRGI
*Ei sis. Prantsusmaa, Suurbritannia
2020. A. TULUD VALDKONNA JÄRGI

Soovid rohkem teada?