Menu

Pühendumine. Aastatepikkune. 

JCDecaux on oma asutamisest alates pühendunud loodusressursside hoidmisele. Jätkusuutlik areng on kogu Grupi strateegia keskmes, innustades pidevat uuendusmeelsust ja konkurentsivõime kasvu.

Mis toimub plakatitega pärast kampaania lõppu? Kõik plakatid, mida ei tagastata kliendile, lähevad ümbertöötlusse ja taaskasutusse. Paberplakatitest toodetakse joonistuspaberit, ajalehepaberit, pehmepaberit, lainepappi, soojustusmaterjali, haljastusmaterjali. Ümbertöötleja on Tallinna Jäätmekeskus. PVC plakatitest toodetakse energiat läbi jäätmekütuse hulgas põletamise, ümbertöötleja Infokaitse OÜ.

Alates 2021. aasta suvest alustas JCDecaux Eestis suurtel reklaamplakatitel PVC-vaba materjali pakkumist. Loe lähemalt.

 

Ärimudel. Vastutustundlik ja jätkusuutlik.

Sama ärimudel, mille Jean-Claude Decaux 1964. aastal reklaampinnaga bussiootepaviljoni luues välja töötas, kohandub ka kõigile meie tänastele tegevustele. Me ei koorma kohalikke riiklikke rahastajaid ega maksumaksjaid. Oma uuendusliku ärimudeliga tuleme vastu omavalitsustele ja linnaelanikele ning pakume alati nutikaid ja vastutustundlikke lahendusi. Meil on kogemusi enam kui 200 valdkonnas, mis annab meile täieliku kontrolli kogu väärtusahela ulatuses. Tänu sellele saame tagada toodete ja teenuste optimaalse kvaliteedi ja keskenduda täielikult klientide vajadustele.
 

Jätkusuutlik areng. Meie 6 prioriteeti.

2014. aastal täiendasime oma pühendumust jätkusuutlikule arengule, juurutades JCDecaux’ jätkusuutliku arengu strateegia. See hõlmab kuut prioriteeti, mis jagunevad jätkusuutliku arengu kolme komponendi vahel ning kehtivad kõigis JCDecaux’ tegevussuundades ja allüksustes üle maailma.

Keskkond:
1. Vähendada energiatarbimist
2. Vähendada meie muid keskkonnamõjusid
 
Sotsiaalne:
3. Juurutada kogu Gruppi hõlmav tervise- ja turvalisuspoliitika
4. Rakendada ambitsioonikas ülegrupiline sotsiaalpoliitika
 
Sidusrühmad:
5. Kohaldada jätkusuutlikku arengut ostupoliitikas
6. Tugevdada töötajate pühendumist jätkusuutliku arengu põhimõtetele