Menu
  • En-Et

LINNADELE NING KOHALIKELE ELANIKELE

1964 aastal pani Jean-Claude Decaux aluse tänavamööblile ning alates sellest ajast peale on JCDecaux oma tegevustes on panustanud ainult välimeediasse. Arendades edasi kolme põhilist suunda: tänavamööbel, suured reklaamtahvlid ning reklaampinnad transpordis. JCDecaux disainib, paigaldab ning hooldab erinevaid teenuseid, mis on kättesaadavad linnadele, elanikele ning linnakülalistele.

Üle Eesti hooldame ning hoiame korras 600 bussiootepaviljoni. Meie valgusvitriinid ning teised reklaamkandjad tänavatel tõstavad tänavapildi üldist väljanägemist ning puhtust. Reklaamid tänaval täidavad inimeste aega liikudes punktist A punkti B. Tallinnas oleme paigaldanud 16 avalikku käimlat, mis on avatud nii kohalikele elanikele kui ka linnakülastajale.

KESTEV LOOMING TAGAB INNOVATSIOONI.

JCDecaux’ edu on alati põhinenud unikaalsel uuendusmeelsusel ning ambitsioonikal uurimis- ja arendustegevusel. Ja see strateegia toimib – sellest annavad tunnistust kõik meie tooted. Cyclocity iseteenindusjalgrattad on tänaseks must-have kõikjal maailmas. Interaktiivsed ekraanid ja Wi-Fi terminalid levivad linnadesse ja transpordisüsteemidesse. Innovatsioon aitab meil inimeste pidevalt muutuvaid vajadusi ennetada, panustada homsesse linnakujundusse ja muuta transpordisüsteemi reisijate jaoks üha meeldivamaks. 

KESTEV DIALOOG DISAINERITEGA.

Alates 1982. aastast on JCDecaux teinud koostööd disainivaldkonna nimekaimate tegijatega, kelle jaoks on iga projekt unikaalne. Tehnilised nõudmised on alati väga spetsiifilised, eeldades disaineritelt tihedat koostööd meie meeskondadega.

KORRASHOID. Prioriteet nr 1.

Ilusa linnapildi ja laitmatu tänavamööbli funktsionaalsuse nimel panustame igapäevaselt ressursse ja töötunde meie reklaamikandjate hooldusesse ning korrashoidu olenemata nende asukohtadest või valitsevatest ilmaoludest. Ennetavad hooldustööd, regulaarsed kontrollid, töötajate väljaõpe ning ranged protseduurireeglid tagavad ületamatu kvaliteedi rohkem kui 75 riigis, kus JCDecaux tegutseb.

JCDecaux hooldusmeeskonnad töötavad diskreetselt, sageli öötundidel või väljaspool tipptunde, hoolikalt järgides turvameetmeid ja protseduure. Meie eesmärgiks on pakkuda hooldust ja korrashoidu , häirimata linnaelanike igapäevast elu või meie partnerite tegevust. Meie tehnilised meeskonnad on meie ettevõtte lahutamatu osa ja regulaarsed koolitused tagavad hoolduse kvaliteedi laitmatud standardid. 

JCDecaux Kontor Tartu mnt.18, Tallinn, Estonia
JCDecaux ladu Suur-Sõjamäe 25, 11415 , Tallinn