Menu
  • En-Et
Pimedal jõuluajal sobivad imehästi tänavatele erilised reklaamlahendused. Toome järgnevalt teieni 10 silmatorkavat jõuluhõngulist välimeedia erilahendust Eestist ja välismaalt.

Oleme kokku pannud kümme vahvat jõulumeeleolu tekitavat erilahendust, leides inspiratsiooni nii Eestist kui ka mujalt JCDecaux grupi riikidest. Ilma pikema sissejuhatuseta, siin on kümme näidet erilistest jõuluaja lahendustest, mis kindlasti tänaval silma torkavad ning jõulurõõmu levitavad.

1. Koduekstra 2020

Tänavale toodud jõulutuled on kindel viis mõnusalt sooja jõulutunde loomiseks. Seda kasutas sel aastal väga efektselt ära Koduekstra, ehtides oma reklaamplakati tulekettidega.


 2. Prisma 2020

Prisma tõi Eestis sel talvel jõulutunde Tallinna tänavatele koos jõulukingikuhjadega.
 

3. Rocca Al Mare

Rocca Al Mare ostukeskus täitis 2019. aasta jõuluajal Tallinnas vitriinid piparkookidega, luues efektsed showcase-erilahendused üle terve kesklinna.
 

4. Eia Jõulud Tondikakul

Kindlasti üks parimaid asukohti oma sõnumi laiaks levitamiseks on suure liiklustihedusega Hobujaama ristmik Tallinnas. Eia Jõulud Tondikakul filmi reklaamimiseks kleebiti 2018. aastal terve trammipaviljon silmatorkavalt filmi sõnumitega üle.
 

5. America Today

Suunates pilgu välismaale - nutikas jõululahendus riide- ja aksessuaaribrändilt America Today, mis võimaldab jõulukingi osta ning kätte saada otse tänaval bussipaviljonist.
 

6. Soome Post

Päeval üks pilt, öösel teine! Siin näide Soome Posti poolt kasutatud efektsest "öö/päev plakatist", kus pimedas süttiv taustavalgus toob esile plakati tagaküljele trükitud teise kujunduse.
 

7. Ferrero Rocher

Näiteid talvisest soojast valgusmängust Ferrero Rocherilt.
 

8. Nutella

Nutella tõi Prantsusmaal tänavatele oma legendaarse purgi kujulise väljalõikega showcase erilahendused.
 

9. Coca-Cola 

Coca-Cola reklaamid on traditsiooniliselt alati jõuludega käsi-käes käinud. Siin hea näide Coca-Cola jõulupakendi reklaamist aastast 2015. 
 
 

10. Ariel

Arieli silmatorkav pimeda aja valguslahendus, kujutades kavalalt oma brändi vitraaži-motiivides.

 
Kerstin Virkus Planeerija / erilahendused

Avaldatud asukohas Eesti