Menu
  • En-Et
   
JCDecaux DigiTallinnas on täna 17 digitaalset ekraani. Oma senise kaheteistkümne, peamiselt kesklinnas paiknevate 3,6 x 2m suuruste ekraanidega, on JCDecaux olnud linnatänavatel 2017. aasta teisest poolest. Digitaalsete ekraanide geograafiline laienemine aga jätkub uutele suundadele – käesoleva aasta oktoobrist lisandusid võrku viis 6 x 3 m mõõdulist ekraani neljal Tallinna maanteel: Paldiski mnt-l, Pirita teel, Pärnu mnt-l ja Tartu mnt-l.

Maantee-ekraane, tootenimega DigiRoad, saab osta koos senise DigiTallinna võrguga, jõudes 17 ekraaniga hinnanguliselt nädalas 74% tallinlastest, kuid soovi korral ka ühekaupa ning neljaekraanilise DigiRoad paketina.
Nelja asukohaga DigiRoad paketi OTS (liiklusloendus) sisaldab 1 nädalasel perioodil 1,13 miljonit möödumist, tõenäolised kontaktid vastavalt ostetud aja osakaalule on kas 454 tuhat (25% ajast), 236 tuhat (13% ajast), või 109 tuhat (6% ajast) nädalas.
Nii nagu senises DigiTallinna võrgus, saab ka uutel DigiRoadi ekraanidel rakendada ilmastikust ja kellajast sõltuvaid dünaamilisi võimalusi.
5 uut DigiRoad’i asukohta kaardil
Senised 12 DigiTallinna, 3,6 x 2m mõõdus ekraanid, tootenimega DigiCity
Kogu DigiTallinna võrk

Avaldatud asukohas Eesti