Menu
  • En-Et
   
Tarbijate liikumismuster on eriolukorras muutunud. Tallinna ristmike liiklusseire märtsi neljandal nädalal  näitas, et Tallinna teede liikluskoormusest on säilinud 65%*. Karantiin kohandab meie harjumusi, kuid see pole meie igapäevast rutiini peatanud. Endiselt on tarvis väljas liikuda.

Google’ andmetel on kontorites töötamine Harju maakonnas vähenenud vaid 34% võrra**, seega käib rohkem kui pool Harjumaa töötavatest elanikest endiselt füüsiliselt tööl kohal. Liikudes eelistatakse kasutada ühistranspordi asemel autot või hoopiski pikemaid jalutuskäike. Terviseradadel liikumine on Google’ andmetel võrreldes tavaolukorraga lausa tõusnud. Uues olukorras liigutakse pigem magalarajoonide siseselt, toidukaupluste juures, tanklate, apteekide ja pakiautomaatide lähedal. Omniva sõnul töötab pakiautomaatide süsteem täistuuridel ning suurenenud nõudluse tõttu tuleb pakil järel käia nii ruttu kui võimalik.

Teisenenud liikumismustreid silmas pidades on JCDecaux loonud uue Kodukontori paketi, mis arvestab just nende huvipunktidega.  Kodukontori pakett koosneb 5 moodulist ja asub järgmiste punktide vahetus läheduses:
  • Toidukauplused
  • Apteegid
  • Tanklad
  • Terviserajad
  • Pakiautomaadid
 

JCDecaux pakkumiste hinnad sel perioodil on viidud vastavusse praeguse kontaktusega. Näidisplaneeringus  on 100 vitriinikülge Tallinnas. Soovi korral saab valida sama paketi ka piirkondlikumalt vaid omale huvipakkuvates  linnaosades. Loomulikult saab lisaks linnaosade valimisele  kasutada ka ainult apteegid + pakiautomaadid lahendust või poed + tanklad lahendust.

Täiendav info meie projektijuhtidelt – helista või kirjuta! Kontaktid leiad siit: : https://www.jcdecaux.ee/vota-uhendust
Zanna Taimre: 51 69 046
Martin Talsi: 5663 8461


*   Allikas: Reaalprojekt AS Tallinna liiklusseiresüsteemi andmete põhjal
**Allikas: Google Mobility report.
https://www.gstatic.com/covid19/mobility/2020-03-29_EE_Mobility_Report_en.pdf

Avaldatud asukohas Eesti