Menu
  • En-Et
Lähenemas on kõigi lemmik aeg – periood aastast, mil päikesevalgust jagub heal juhul paar tunnikest päeva peale.

Nali naljaks, päevad muutuvad lühemaks, hommikud-õhtud pimedamaks ning valgustatud välireklaam on sel pimedal ajal tänavapildis eriliselt silmatorkav. Pimedatel kuudel tõuseb ka reklaamijate huvi teostada lisavalgusega erilahendusi, mis mõjuvad muidu nii sünges sügises soojalt ning garanteerivad hallis tänavakeskkonnas silmatorkava reklaami.

Välireklaami erilahendused muudavad tavakäsitlust välimeediast ning pakuvad võimalust tuua tänavatele meeldejäävaid ja eristuvaid kampaaniaid. Siinkohal vaatame koos Turundajate Liiduga, kuidas on reklaamijad pimedal ajal erinevatel välireklaampindadel silmatorkavaid valguslahendusi teostanud, tuues 26 silmatorkavat näidet nii Eestist kui välismaalt: LOE ARTIKLIT
 

Välireklaami erilahendus on tööriist, mille rakendamisel saad viia oma sõnumi tarbijateni eriliselt, kasutades selleks klassikalist välimeediat. Üllatusmoment ning pikem tähelepanu tekitavad tarbijas positiivseid emotsioone, mis kanduvad edasi sinu brändile. Hästi tehtud erilahendus püüab pilku ja annab võimaluse kõnetada inimest tänaval tavapärasest rohkem.

Loe lisa: https://www.jcdecaux.ee/innovate

Avaldatud asukohas Eesti